- VICTORINOX

Цена
€45 50 / 88 99 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
Уникален продукт, неизменен спътник на всеки портфейл! Пълната функционалност на швейцарско ножче, събрана в размера на кредитна карта!
13 функции:
- Острие/нож за писма
- Светодиодно фенерче (бяла светлина)
- Лупа
- Ножици
- Карфица
- Плоска отвертка
- Плоска отвертка 3 мм
- Отвертка Phillips
- Отвертка Phillips PH1 и PH2
- Пинсети
- Химикалка
- Линийка см
- Линийка инчове
Размер: 85 mm х 54.5 mm х 4.5 mm
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Пол | унисекс |
| Материал | неръждаема стомана |
| Цвят | син |
| Тегло | 0.00кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Дължина на острието (mm) | 56 |
| Обща дължина (mm) | 82 |
| Материал на острието | Неръждаема стомана |
| Материал на дръжката | Пластмаса |
| Тип заключване | Slip Joint |
| Тегло (g) | 26 г |
| Тип острие | Spear Point |
| Тип режеща ивица | Гладко |
| Механизъм за отваряне | Nail Nick |
| Клипс за джоб | Не |
| Цвят | Син |
| Твърдост на острието (HRC) | 56 |
| Тегло | 0.00кг |
Victorinox SwissCard Lite Sapphire – Ултракомпактна мултифункционална карта
Носете 10 основни инструмента в тънък пакет с размерите на кредитна карта. SwissCard Lite Sapphire се побира в портфейла, чантата или джоба ви, готова за всекидневни задачи – от отваряне на опаковки до завиване на винтове.
Ключови Предимства
- Ултратънък дизайн — Само 2 мм дебелина, лесно се поставя във всеки слот за карти.
- Вграден LED фенер — Ярка бяла светлина за осветяване в тъмното.
- Инструменти от неръждаема стомана — Издръжливи и устойчиви на корозия.
- Прозрачен сапфирен корпус — Стилен полупрозрачен син корпус с лесен достъп до инструментите.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Обща дължина | 82 мм |
| Тегло | 26 г |
| Материал на дръжката | Пластмаса |
| Цвят | Син |
| Материал на острието | Неръждаема стомана |
| Тип заключване | Slip Joint |
Какво има в кутията
- Victorinox SwissCard Lite Sapphire
- Връзка за ключове
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.




